fbpx

Prywatny pakiet medyczny

Zwrot w kierunku prywatnej opieki medycznej obserwowany jest od wielu lat, a sam ten rynek usług znacznie się rozszerza i zapewnia kolejne udogodnienia. W Polsce zwykle usługi świadczone na NFZ okazują się na pewnym etapie niewystarczające, czas oczekiwania na wizyty u poszczególnych specjalistów jest bardzo wydłużony. Oczywiste jest więc, że osoby, które mogą przeznaczyć określoną kwotę na prywatne ubezpieczenie medyczne korzystają z takiej opcji, zyskując wygodę i komfort dbania o własne zdrowie.

Co zwykle zawiera pakiet medyczny?

Oczywiście w pakiecie medycznym podstawą są świadczone przez lekarzy specjalistów konsultacje. Często są one nielimitowane, a czas oczekiwania na poszczególne wizyty jest bardzo skrócony, zwykle do jednego lub maksymalnie kilku dni. W zależności od wybranego pakietu usług otrzymasz możliwość korzystania z pomocy w gabinecie lub podczas konsultacji online. Już podstawowe pakiety usług otwierają drogę do skorzystania z pomocy lekarzy kilku specjalizacji, wykonania badań, a w pakietach najdroższych otrzymasz pomoc u znacznie większej liczby specjalistów i wykonać możesz więcej badań. Dotyczy to zarówno profilaktyki, jak też okresu choroby.

prywatny pakiet medyczny

Kup pakiet medyczny – jak nie pogubić się w gąszczu ofert?

Na rynku dostępnych jest wiele propozycji, pozornie bardzo do siebie podobnych. By łatwiej sobie poradzić z wyborem usługi, możesz skorzystać z pomocy doświadczonych doradców. Wystarczy, że wypełnisz formularz i udzielisz w nim odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, aby nasz ekspert skontaktował się z Tobą i przedstawił szeroki wachlarz usług medycznych do wyboru. Zależnie od ilości osób do ubezpieczenia oraz oczekiwanych warunków, propozycja zostanie dopasowana do Twoich potrzeb. Są to rozwiązania cenione przez naszych dotychczasowych i nowych Klientów, ponieważ bazują na współpracy z nowoczesnymi placówkami medycznymi.

Najważniejsze korzyści z posiadania prywatnego pakietu medycznego:

  • szeroki, często nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalności;
  • najnowsze badania diagnostyczne;
  • udział w programach badań profilaktycznych;
  • krótki czas oczekiwania na wizyty.

Ważna jest także pomoc najlepszych specjalistów, w tym profesorów, w przypadku poważnych schorzeń.

Ile kosztuje dobry pakiet medyczny?

Pakiety medyczne znaleźć można już nawet w cenie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Zawierają one zwykle tylko kilka podstawowych badań i usług. W ramach taniego pakietu medycznego ograniczenia dotyczą liczby wizyt diagnostycznych u lekarzy specjalistów w określonym czasie. W przypadku droższych pakietów zyskujesz znacznie więcej i jest to inwestycja godna uwagi. To przede wszystkim nielimitowany dostęp do specjalistów z wielu dziedzin. Powyżej stu złotych to koszt, który pozwala na uzyskanie pakietu medycznego na najwyższym poziomie – takiego, który pozwoli na leczenie dowolnych chorób, zapewni dostęp do lekarzy w kilku tysiącach tysiącach placówek, często także wizyty w ten sam dzień.

Koszt jest relatywnie niższy, gdy część składki za pracowników opłaca pracodawca. Do takich ubezpieczeń przystępuje coraz więcej firm, wybierając polisy wpisujące się w rzeczywiste potrzeby załogi.

Sprawdź również Korzyści z pakietów ubezpieczeniowych dla pracowników najmłodszych i starszych

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

Menu