fbpx

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Podstawowa opieka zdrowotna jest systemem, którego główne wady to zbyt długie kolejki, nie zawsze odpowiednia jakość usług medycznych, niepełne usługi, zbyt pobieżna diagnostyka problemów zdrowotnych. Tymczasem wiele osób jest świadomych alternatywy w postaci prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i chętnie korzysta z takiego rozwiązania. Od lat rośnie zainteresowanie prywatną opieką medyczną. Daje ona znacznie większe możliwości komfortowego dbania o zdrowie własne i swoich bliskich. Warto zainteresować się prywatnymi pakietami medycznymi – więcej o nich w dzisiejszym artykule.

Zadbaj o komfort i wygodę korzystania z usług medycznych

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bliskich osób to jedne z największych trosk. Gdy chcesz zadbać o to, by Twoja rodzina mogła korzystać z pomocy specjalistów, uzyskanie dostępu do lepszych i szybszych świadczeń medycznych będzie optymalnym rozwiązaniem. Pakiety ubezpieczeniowe mogą objąć swoim zakresem również małżonka, dzieci, a także osoby niespokrewnione – partnera, partnerkę. Polisa może więc dotyczyć zarówno jednej, jak i kilku osób na określonych warunkach i w ramach odgórnie ustalonej składki.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Porównanie kilku ofert dla podjęcia dobrej decyzji

Porównanie ubezpieczeń zdrowotnych można przeprowadzić samodzielnie w różnych serwisach online, lecz mniej czasochłonne i bardziej zorientowane na konkretne potrzeby są usługi firm zajmujących się ubezpieczeniami. Na przykładzie naszych Klientów – wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci przygotują propozycję ubezpieczeń zdrowotnych z pakietami do wyboru. Bez żadnych zobowiązań zapoznasz się z propozycjami faktycznie dostosowanymi do Twoich aktualnych potrzeb, ale też do planów na przyszłość. Może to być między innymi założenie lub powiększenie rodziny, otwarcie działalności zatrudniającej kilka osób etc.

Doświadczenie na rynku ubezpieczeń zdrowotnych sprawia, że proponujemy pakiety dostosowane do osób obejmowanych ubezpieczeniem zdrowotnym. Szeroka gama świadczeń medycznych w każdym pakiecie, nawet w podstawowym, jest obecnie standardem. Wszystko to przy rozsądnych cenach oraz wygodnych formach komunikacji, na przykład konsultacjach medycznych online z możliwością uzyskania e-recepty i e-skierowania.

Dodatkowe ubezpieczenia – również dla firm

Ubezpieczenie dla pracowników firm jest także bardzo chętnie wybieranym rodzajem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Im więcej zatrudniasz osób, tym lepsze możesz uzyskać świadczenia w zakresie danej polisy. Dodatkowo możesz otrzymać rabaty, które sprawią, że cały koszt ubezpieczenia zmniejszy się znacząco. Pracownicy Twojej firmy dzięki temu poczują, że pracodawca troszczy się o nich i zyskają możliwość korzystania z opieki lekarza na znacznie lepszych warunkach niż w NFZ. To obecnie ważny bonus, liczący się także w rekrutowaniu nowych pracowników.

Zobacz też Rozszerzenie zakresu umowy o zasiłek szpitalny i świadczenie operacyjne

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

Menu