fbpx

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Spis treści


Podstawowa opieka zdrowotna jest systemem, którego główne wady to zbyt długie kolejki, nie zawsze odpowiednia jakość usług medycznych, niepełne usługi, zbyt pobieżna diagnostyka problemów zdrowotnych. Tymczasem wiele osób jest świadomych alternatywy w postaci prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i chętnie korzysta z takiego rozwiązania. Od lat rośnie zainteresowanie prywatną opieką medyczną. Daje ona znacznie większe możliwości komfortowego dbania o zdrowie własne i swoich bliskich. Warto zainteresować się prywatnymi pakietami medycznymi – więcej o nich w dzisiejszym artykule.

Zadbaj o komfort i wygodę korzystania z usług medycznych

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bliskich osób to jedne z największych trosk. Gdy chcesz zadbać o to, by Twoja rodzina mogła korzystać z pomocy specjalistów, uzyskanie dostępu do lepszych i szybszych świadczeń medycznych będzie optymalnym rozwiązaniem. Pakiety ubezpieczeniowe mogą objąć swoim zakresem również małżonka, dzieci, a także osoby niespokrewnione – partnera, partnerkę. Polisa może więc dotyczyć zarówno jednej, jak i kilku osób na określonych warunkach i w ramach odgórnie ustalonej składki.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Porównanie kilku ofert dla podjęcia dobrej decyzji

Porównanie ubezpieczeń zdrowotnych można przeprowadzić samodzielnie w różnych serwisach online, lecz mniej czasochłonne i bardziej zorientowane na konkretne potrzeby są usługi firm zajmujących się ubezpieczeniami. Na przykładzie naszych Klientów – wystarczy, że zostawisz swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci przygotują propozycję ubezpieczeń zdrowotnych z pakietami do wyboru. Bez żadnych zobowiązań zapoznasz się z propozycjami faktycznie dostosowanymi do Twoich aktualnych potrzeb, ale też do planów na przyszłość. Może to być między innymi założenie lub powiększenie rodziny, otwarcie działalności zatrudniającej kilka osób etc.

Doświadczenie na rynku ubezpieczeń zdrowotnych sprawia, że proponujemy pakiety dostosowane do osób obejmowanych ubezpieczeniem zdrowotnym. Szeroka gama świadczeń medycznych w każdym pakiecie, nawet w podstawowym, jest obecnie standardem. Wszystko to przy rozsądnych cenach oraz wygodnych formach komunikacji, na przykład konsultacjach medycznych online z możliwością uzyskania e-recepty i e-skierowania.

Otrzymaj bezpłatne porównanie
ofert najlepszych pakietów medycznych

wypełnij formularz
Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Fill out this field
You need to agree with the terms to proceed

Zobacz również Dodatkowa opieka medyczna dla pracowników

Dodatkowe ubezpieczenia – również dla firm

Ubezpieczenie dla pracowników firm jest także bardzo chętnie wybieranym rodzajem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Im więcej zatrudniasz osób, tym lepsze możesz uzyskać świadczenia w zakresie danej polisy. Dodatkowo możesz otrzymać rabaty, które sprawią, że cały koszt ubezpieczenia zmniejszy się znacząco. Pracownicy Twojej firmy dzięki temu poczują, że pracodawca troszczy się o nich i zyskają możliwość korzystania z opieki lekarza na znacznie lepszych warunkach niż w NFZ. To obecnie ważny bonus, liczący się także w rekrutowaniu nowych pracowników.


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Jakie są główne wady podstawowej opieki zdrowotnej?

Główne wady podstawowej opieki zdrowotnej to zbyt długie kolejki, nie zawsze odpowiednia jakość usług medycznych, niepełne usługi oraz zbyt pobieżna diagnostyka problemów zdrowotnych.

Czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne może obejmować również innych członków rodziny?

Tak, prywatne ubezpieczenie zdrowotne może obejmować małżonka, dzieci, a także osoby niespokrewnione takie jak partner lub partnerka.

Jak można porównać różne oferty ubezpieczeń zdrowotnych?

Porównanie ubezpieczeń zdrowotnych można przeprowadzić samodzielnie w serwisach online, ale bardziej efektywnym rozwiązaniem są usługi firm zajmujących się ubezpieczeniami, które przygotują dostosowane propozycje.

Jakie są korzyści z oferowania ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników firm?

Ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników firm może zapewnić lepsze świadczenia w zakresie polisy, możliwość uzyskania rabatów, i pozytywnie wpłynąć na rekrutację, ponieważ pracownicy poczują troskę ze strony pracodawcy.

Czy prywatne pakiety medyczne oferują jakieś świadczenia online?

Tak, prywatne pakiety medyczne mogą oferować wygodne formy komunikacji, takie jak konsultacje medyczne online, z możliwością uzyskania e-recepty i e-skierowania.

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

Menu